Oplatková soutěž na Bruntálsku má první šťastné výherce.

Na začátku května se rozeběhla také na Bruntálsku oplatková soutěž pro turisty. V pátek 13.5.2016 zavítala do Informačního centra na Náměstí Míru v Bruntálu sympatická dvojice turistů. Mladí lidé se hned ode dveří hlásili, že si přišli pro oplatky.

Nejprve předložili soutěžní plánek, ve kterém si z osmi nabízených míst pro výlety kolem Bruntálu vybrali své čtyři favority. Společně navštívili Zámek Bruntál, Slezskou Hartu, Lávový proud u Meziny a Uhlířský vrch. Ze zámku předložili zakoupenou vstupenku a z ostatních míst ukázali pěkné fotografie, které dokládaly jejich návštěvu. 

Tento zamilovaný pár se stal na Městském informačním centru v Bruntále první, kdo si tyto oplatky přišel vyzvednout.  Bylo tedy potřeba otevřít celou zabalenou krabici s vybranou příchutí. „Tentokrát nechám výběr krabičky na tobě. Já vždycky vybrala oplatky bez výhry. Tak ať je to na tobě,“ řekla se smíchem mladá žena. Její přítel nelenil, chvíli přemýšlel, které oplatky z krabice mají v sobě schovanou výhru a předal přítelkyni zabalenou krabičku sladkého lázeňského pečiva. Než roztrhla obal kolem oplatků, její tvář vystřídala všechny možné pocity. Nejprve nedočkavost a očekávání, pak překvapení, obrovská radost a smích. ..

 

Celý článek a fotografie výherců si můžete prohlédnout v odkazech níže.

Attachments:
FileFile size
Download this file (P1030308.JPG)Foto výherců4241 kB
Download this file (oplatková soutěž - článek.doc)oplatková soutěž13 kB
Download this file (20160513_121050_resized.jpg)výherci1350 kB